»
Takaisin

Takarivissä vasemmalta: Perttu Auvinen (joukkueenjohtaja), Anton Ruokolainen, Konsta Pohjonen, Joona Lahtinen, Iivari Mustajärvi, Eero Virtanen, Konsta Lehtonen, Arsi Auvinen, Juho Kauppila, Ossi Santaharju, Julius Merta (valmentaja), Tero Santaharju (valmentaja)

Lue lisää »

Takarivissä vasemmalta: Perttu Auvinen (joukkueenjohtaja), Anton Ruokolainen, Konsta Pohjonen, Joona Lahtinen, Iivari Mustajärvi, Eero Virtanen, Konsta Lehtonen, Arsi Auvinen, Juho Kauppila, Ossi Santaharju, Julius Merta (valmentaja), Tero Santaharju (

Lue lisää »
Tiedotteet
Otteluita
F95 v 5 kevät
15
Huh
klo 13:30
Hämeenkyrö / yj aloitus turnaus
Apassit - TPV F9
0-2
F95 v 5 kevät
15
Huh
klo 14:00
Hämeenkyrö / yj aloitus turnaus
TPV F9 - PJK
3-0
F95 v 5 kevät
15
Huh
klo 14:30
Hämeenkyrö / yj aloitus turnaus
TPV F9 - FC Kangasala
3-1
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 14:00
Sääksjärven kenttä 2 Ansunkorvent 2 33880 Lempääl.
TPV F9 Vihreä - Loiske musta
7-0
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 14:30
Kenttä 3
TPV F9 valkoinen - Yilves punainen
1-3
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 15:00
Kenttä 1
TPV F9 Vihreä - Yilves sininen
6-2
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 15:30
Kenttä 2
Loiske oranssi - TPV F9 valkoinen
5-3
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 16:00
Kenttä 2
VesVi - TPV F9 Vihreä
1-10
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 16:30
Kenttä 3
Leki sininen - TPV F9 valkoinen
13-0
F95 v 5 kevät
21
Huh
klo 17:00
Kenttä 2
Leki musta - TPV F9 Vihreä
5-4
F98v8 kevät ja kesä
22
Huh
klo 9:00
Sääksjärven kenttä 1 Ansunkorvent 2 33880 Lempääl.
Loiske 08 oranssi - TPV F9 punainen
2-0
F98v8 kevät ja kesä
22
Huh
klo 10:00
Kenttä 1
TPV F9 punainen - Leki 08 sininen
0-3
F98v8 kevät ja kesä
22
Huh
klo 11:00
Kenttä 2
TPV 08 - TPV F9 punainen
2-2
F98v8 kevät ja kesä
22
Huh
klo 12:00
Kenttä 1
TPV F9 punainen - Nops 08 keltainen
1-2
F9F9 Valio
24
Huh
klo 17:30
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
TPV F9 valkoinen - FC Kangasala
1-2
F9F9 Extra
24
Huh
klo 17:30
Toijala Lastumäki; Kurisjärventie 18, 37800 Akaa
NoPS - TPV F9 Vihreä
1-4
F9F9 Valio
24
Huh
klo 17:55
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
TPV F9 valkoinen - Ilves -10 Alfa
4-1
F9F9 Extra
24
Huh
klo 17:55
Toijala Lastumäki
Apassit punainen - TPV F9 Vihreä
4-2
F9F9 Extra
24
Huh
klo 18:20
Toijala Lastumäki
TPV F9 Vihreä - Ilves 09 keltainen
2-2
F9F9 Valio
24
Huh
klo 19:00
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
Yilves Punainen - TPV F9 valkoinen
3-0
F9F9 Extra
24
Huh
klo 19:00
Toijala Lastumäki
TPV F9 Vihreä - TP-49
3-0
F9F9 Valio
24
Huh
klo 19:25
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
PJK sininen - TPV F9 valkoinen
1-0
F9E10 Super
26
Huh
klo 17:30
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2
PJK Valkoinen - TPV F9 punainen
F9E10 Super
26
Huh
klo 18:20
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
TPV F9 punainen - HJS Sinivalkoinen
F9E10 Super
26
Huh
klo 19:00
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
Ylöjärven Ilves - TPV F9 punainen
F9E10 Super
26
Huh
klo 19:25
Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1
TPV F9 punainen - TPV 08
Poimintoja muilta sivustoilta
23.04.2018 Toimisto on suljettu ti 24.4.2018 » (Pääsivusto)
22.04.2018 Barcelonan leiri » (D-Tytöt)
19.04.2018 LAJIN SÄÄNNÖT » (TPV Powerchair )
F9
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Yleiset tilastot
Pelaajia: 25 Harjoituksia: 48 Pelejä: 169
Kategoriat