»
Takaisin

Takarivissä vasemmalta: Perttu Auvinen (joukkueenjohtaja), Anton Ruokolainen, Konsta Pohjonen, Joona Lahtinen, Iivari Mustajärvi, Eero Virtanen, Konsta Lehtonen, Arsi Auvinen, Juho Kauppila, Ossi Santaharju, Julius Merta (valmentaja), Tero Santaharju (valmentaja).

Lue lisää »

Takarivissä vasemmalta: Perttu Auvinen (joukkueenjohtaja), Anton Ruokolainen, Konsta Pohjonen, Joona Lahtinen, Iivari Mustajärvi, Eero Virtanen, Konsta Lehtonen, Arsi Auvinen, Juho Kauppila, Ossi Santaharju, Julius Merta (valmentaja), Tero Santaharju (

Lue lisää »
Tiedotteet
Otteluita
F9E10 Super
6
Kes
klo 17:30
Pulleri 3N Parolantie 66, 13130 Hämeenlinna
TPV F9 punainen - PJK Valkoinen
1-2
F9E10 Super
6
Kes
klo 17:55
Hämeenlinna
HJS Sinivalkoinen - TPV F9 punainen
1-0
F9E10 Super
6
Kes
klo 18:20
Hämeenlinna
TPV 08 - TPV F9 punainen
0-1
F9E10 Super
6
Kes
klo 19:25
Hämeenlinna
TPV F9 punainen - Ylöjärven Ilves
5-0
F9Ilveksen miniliiga
9
Kes
klo 14:00
Kauppi kenttä 1
Ilves keltainen - TPV F9 punainen
2-2
F9Ilveksen miniliiga
9
Kes
klo 14:25
Kauppi kenttä 1
TPV F9 punainen - Kuusysi valkoinen
3-2
F9Ilveksen miniliiga
9
Kes
klo 15:15
Kauppi kenttä 2
TPV F9 punainen - Yilves A
1-0
F9Ilveksen miniliiga
9
Kes
klo 15:40
Kauppi kenttä 2
TPV F9 punainen - Tips akatemia 1
5-1
F95v5 kesä
10
Kes
klo 9:00
Aronrannan kenttä 2 Loilantie Ylöjärvi
Yilves punainen - TPV F9 valkoinen
3-3
F95v5 kesä
10
Kes
klo 10:00
Aronrannan kenttä 3 Loilantie Ylöjärvi
Leki valkoinen - TPV F9 Vihreä
3-2
F95v5 kesä
10
Kes
klo 10:30
Kenttä 3
Nops keltainen - TPV F9 valkoinen
9-2
F95v5 kesä
10
Kes
klo 12:30
Kenttä 3
TPV F9 Vihreä - VesVi
10-2
F95v5 kesä
10
Kes
klo 13:30
Kenttä 3
TPV F9 valkoinen - PJK sininen
3-4
F95v5 kesä
10
Kes
klo 16:00
Kenttä 3
Nops valkoinen - TPV F9 Vihreä
2-5
F98v8 kesä
16
Kes
klo 11:35
Kauppi 2B
LauTP - TPV F9 Punainen
1-3
F98v8 kesä
16
Kes
klo 14:40
Kauppi 2B
TPV F9 punainen - FC Honka Olympic
5-3
F98v8 kesä
16
Kes
klo 17:45
Kauppi 2A
KäPa United - TPV F9 punainen
4-2
F98v8 kesä
17
Kes
klo 12:10
Kauppi 2B
HJK akatemia - TPV F9 punainen
4-0
F98v8 kesä
17
Kes
klo 15:30
Kauppi 2A
Ilves - TPV F9 punainen
2-1
F9F9 Valio
18
Kes
klo 17:30
Koulutie 11, 33960 Pirkkala kenttä 1
FC Kangasala - TPV F9 valkoinen
0-3
F9F9 Valio
18
Kes
klo 18:20
Pirkkala
TPV F9 valkoinen - Ilves -10 Alfa
5-0
F9F9 Valio
18
Kes
klo 19:00
Pirkkala
Ylöjärven ilves punainen - TPV F9 valkoinen
2-2
F9F9 Valio
18
Kes
klo 19:25
Pirkkala
TPV F9 valkoinen - PJK sininen
2-2
F9F9 Extra
19
Kes
klo 17:30
Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1
TPV F9 Vihreä - Apassit punainen
0-1
F9F9 Extra
19
Kes
klo 17:55
Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1
Ilves 09 keltainen - TPV F9 Vihreä
1-1
F9F9 Extra
19
Kes
klo 18:20
Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1
TP-49 - TPV F9 Vihreä
3-3
F9F9 Extra
19
Kes
klo 19:25
Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1
TPV F9 Vihreä - NoPs musta
0-5
F9E10 Super
20
Kes
klo 17:30
Koulutie 11, 33960 Pirkkala kenttä 1
PJK Valkoinen - TPV F9 punainen
F9E10 Super
20
Kes
klo 17:55
Koulutie 11, 33960 Pirkkala kenttä 1
HJS Sinivalkoinen - TPV F9 punainen
F9E10 Super
20
Kes
klo 18:20
Koulutie 11, 33960 Pirkkala kenttä 2
TPV F9 punainen - TPV 08
F9E10 Super
20
Kes
klo 19:00
Koulutie 11, 33960 Pirkkala kenttä 1
TPV F9 punainen - Ylöjärven Ilves
Poimintoja muilta sivustoilta
15.06.2018 Toimisto on suljettu 18.-19.6. ja 25.6.-1.7. » (Pääsivusto)
11.06.2018 TPV:n tyttöjä Helmariturnaukseen » (Pääsivusto)
05.06.2018 Aamutreenien ohjelma » (Pääsivusto)
19.04.2018 LAJIN SÄÄNNÖT » (TPV Powerchair )
F9
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Yleiset tilastot
Pelaajia: 29 Harjoituksia: 65 Pelejä: 243
Kategoriat