Prisma-liiga päättäjäiset 9.9
1.9.2017 8:57 Uutiset / Prisma-liiga
  1. Prisma-liiga päättäjäiset 9.9

Prisma-liiga päättäjäiset 9.9

Prisma-liiga päättäjäisiä vietetään Salon Urheilupuistossa 9.9 lauantaina. Pelit alkavat klo 10, ja 13:30 aloitetaan joukkueiden palkitsemisella.


MIKRO TYTÖT
9.9. 10:00 7 Tupurin SalPa Supertytöt - Alhaisten sisutytötRahko Emma
10:50 7 Paukkulan tykit - Tupurin SalPa SupertytötSaukkio Nella
11:40 7 Alhaisten tehotytöt - FC Halikko mikrotytötJokinen Maya
MINI TYTÖT
9.9. 10:00 11 PeU T08/09 - Paukkulan TykittäjätSalin Milja
10:50 4 Paukkulan Pallot - Tupurin Salpa tytötRuottinen Mira
11:40 4 PePe lisää mimmejä - Alhaisten VoittajatRiitamaa Sanni
10:50 11 PePe Friidut - E-Joutsenet 08Ruottinen Kerttu
9.9. 10:00 5 PePe Mimmit - Tupurin SalPa kettutytötPeltonen Stiina
10:00 6 FC Halikko T08 - Alhaisten MurskaajatKivelä Hilma
MIKRO POJAT
9.9. 10:00 8 FC Halikko 2011 -Real mandariiniBroens Lotta
10:50 8Paukkulan Juventus - Alhaisten LeijonatTalvia Elsa
9.9. 10:00 9 Tupurin torakat - FC Cobra 2Valkonen Laura
10:50 9 Tupurin timantit - FC Cobra1Valkonen Laura
11:40 9 PePe mikrot 2 - Tupurin tiikeritBroens Lotta
9.9. 10:00 10 PePe mikrot 1 - FC Halikko 2010 ronaldotHautala Maija
10:50 10 FC Halikko 2010 messit - PeU P10Hautala Maija
11:40 10 Paukkula leijonat - Wilpas P11/12Sipilä Santeri
MINI POJAT
9.9. 10:00 4 Wilpas P08/09/10 - Atletico AlhainenGranberg Huugo
12:30 4 Tupurin FC Juventus - PeU P08Leppäaro Wilhelmi
11:40 11 MJP 08/09 - Alhainen UnitedToivonen Eemeli
9.9. 10:50 5 FC Halikko sininen - FC CobraSalonen Roope
11:40 5 Tupurin Barca - Paukkulan PantteritSalonen Roope
12:30 5 PePe PSG - Wilpas P09/10Jyräsalo Jere
10:50 12 FC Halikko valkoinen - SiSu P08Huhtala Santeri
9.9. 10:50 6 Tupurin FC Munchen - Paukkulan JyrätGranberg Huugo
11:40 6 FC Halikko punainen - Paukkulan SalamatHämäläinen Elmo
12:30 6 Tupurin FC Real - Wilpas P08/09Aaltonen Elmeri
10:00 12 FC Halikko P08/09 - FC AlhainenSaid Omar Hamim
NAPPULAT
9.9. 10:00 1 PePe Pimut - SalPa P07 sininenBetancourt Joonas
11:00 1 PeU P07 - FC Halikko P07Leppähaara Matias
12:00 1 PePe Real Madrid - FC Cobrat 06/07Hirvonen Kerttu
9.9. 10:00 2 FC Rapu - PePe UnitedAndersson Hilda
11:00 2 PePe Juventus - FC Halikko P07 valkoinenAndersson Hilda
12:00 2 E-Joutsenet - Wilpas P06/07Said Omar Hamim
NAPPULA+ POJAT
9.9. 12:00 12 SiSu - MJP 04/05Leppähaara Matias

   
Lisää uutisia
Prisma-liiga
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat