Seuran toimihenkilöt
Johtoryhmän jäsen Anttila Markku markku.anttila@kokkola.fi 044 5767673
Johtoryhmän jäsen Harsunen Petri petri.harsunen@kepli.fi 0400-365607
Johtoryhmän jäsen Kippo-Kovasin Lea
Johtoryhmän jäsen Lammi Raimo raimo.lammi@kokkola.fi
Johtoryhmän jäsen Mattila Milka milka.mattila@edu.kokkola.fi
Johtoryhmän jäsen Myllymäki Juha juha.myllymaki@kpedu.fi
Johtoryhmän jäsen Purontaus Sirkku sirkku.purontaus@kpedu.fi 0447250101
Johtoryhmän jäsen Sarkkinen Mika mika.sarkkinen@kokkola.fi
Johtoryhmän jäsen Virolainen Timo timo.virolainen@kokkola.fi +358 44 7809152
Keski-Pohjanmaan Urheiluakatemia
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat